O K M F

Ostródzki Klub Miłośników Fantastyki


#1 2011-05-13 23:41:49

Shaciu

Administrator

Punktów :   

Nowy Temat

Hejka! Postanowiłem dodać nowy temat w dziale o bitewniakach. Tematyczne armie, klimaciarskie oddziały, ciekawe postacie. Temat zaczął Szymi opisując swoją wizję bretońskich wampirów (wątek już przeniesiony). Sam mam kilka takich armii, którymi chciałbym się z Wami podzielić - stirladzka biedota ślepo oddana Morrowi, krasnoludzcy drwale, czy Zjednoczone goblińskie plemiona z wietrznych stepów, które spotkaliście ostatnio na stole.
Jak sama nazwa wskazuje dotyczy to ni tylko armii, ale także pojedynczych oddziałów, czy postaci - puśćcie wodze postaci i piszcie. Dajcie figurkom duszę!


"But I don't want to go among mad people," said Alice.
"Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Offline

 

#2 2011-05-28 16:22:42

Shaciu

Administrator

Punktów :   

Re: Nowy Temat

Kolejna nowość to "Zamówienia" w dziale "Rynek". Często jest tak, że zamawiamy coś niezależnie, przez co tracimy na wysyłce. Z tego co mówił Krzysiu w replikatorze wysyłka za free jest już od 250 zita, więc nie tak dużo. Ja miałem zamówić wilki, ale niestety kasy nie stało. Zatem jak ktoś będzie chciał coś zamówić, niech napisze o tym w tym dziale, może inni się przyłączą?


"But I don't want to go among mad people," said Alice.
"Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Offline

 

#3 2011-05-31 21:45:30

 Desantnik79

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nowy Temat

Ja bym sié dorzucil do paczki z Replikatora. Jakbyscie cos wiedzieli wiécej to dajcie znac na pewno bym wziál dwie ksiázki i gierce co daje jakies (Neuroshima: Krew i Rdza II, Światotworzenie, Falaise 1944). ok 100 zybli. Tyle tak roboczo z Replikatora. Nie wiem czy byscie brali np. cos z Rebela.Pewnie bym cos znalazl. Wiecej sié okreslé jak jakies konkrety co do tej paczki bédá.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com śmieszne dowcipy zaproszenia-slubne-za-1-zl.eu