O K M F

Ostródzki Klub Miłośników Fantastyki


#16 2010-10-10 10:07:59

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Nie bardzo wiem do czego mam być kandydatem. Do 'bycia o danej porze w danym miejscu'? Ja już dziś moge sie zadeklarować że jestem chetny do pogrania w w jakbliższą sobotę w cokolwiek, gdziekolwiek i o każdej porze (nawet od rana). Mam luz bo Edyta będzie na zjeździe

Ostatnio edytowany przez Miras (2010-10-10 10:08:20)

Offline

 

#17 2010-10-10 12:17:01

Shaciu

Administrator

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Biorąc pod uwagę Dominika proponuję spotykać się jak prawdziwi kowboje w niedzielę, w samo południe. Pisałeś Dominiku, że nie umawiasz się PRZED 12, więc ta godzina powinna Ci pasować. Ja najchętniej zaczynałbym o 10, żeby dnia jeszcze jak najwięcej zostało, ale chyba się nie da... chyba że łom do otworzenia lokalu wezmę ;P
Niech teraz każdy poświęci kilka sekund na napisanie "za" lub "przeciw". W tym drugim przypadku prosiłbym jeszcze o kilka słów komentarza.


"But I don't want to go among mad people," said Alice.
"Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Offline

 

#18 2010-10-10 12:36:06

Marzenta

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Ja PRZED na pewno nie, bo wtedy śpię. A na mnie nawet łom nie podziała, gdyż sen mam naprawdę twardy. O 12 w niedzielę jest ok. Nie mówię, że w każdą, ale raz na jakiś czas umówić się na planszówkowanie - czemu nie


Hop, hop, hop!

Offline

 

#19 2010-10-10 12:47:47

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Uważam, że ustalenie dnia i godziny spotkań 'na sztywno' mija się z celem. Nie każdemu będzie pasować sobota od 12, nie każdemu pasuje niedziela o tej porze. Weź takiego Krzyśka, raz będzie mu pasowała niedziela raz sobota zależnie od grafiku. Mi niedziela od dwunastej nie specjalnie pasuje, ze względu że ok. 15-16 (przynajmniej jesienią-zimą), bym musiał wracać do pracy  chętnie za to spotkałbym się wcześniej ale rozumiem że mowa jest o graniu w Mariaszku. Najważniejsze wg mnie to żeby sie spotykać w ogóle i grać w coś niezaleznie od składu. Nic nie stoi chyba na przeszkodzie, żeby o tej 12 spotkały sie np. ze 2 osoby i pograły w battla albo planszówki na 2 osoby a jakby później pojawili się inni, to mozna by pograć w coś w większym gronie...
A co do tej Dominika 12 w niedziele to pewnie chodziło mu o to że do 12 śpi więc nie ma jak sie umawiać przed tą 12.

Offline

 

#20 2010-10-10 14:56:02

Shaciu

Administrator

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Mirasie - napisałeś pięknego posta, który (nie obraź się) nie wnosi nic. Miałeś napisać, czy jesteś za czy przeciw, a ja dalej nie wiem, jakie jest Twoje binarne stanowisko w tej sprawie. Znam nas. Jak nie ustalimy konkretnej godziny i dnia, to nigdy się nie spotkamy a jeżeli już to raz na miesiąc lub dwa. Nie zakładem że za każdym razem będą wszyscy, ale przynajmniej część niech na tę 12 w niedziele przyjdzie.
Jeżeli chodzi o w miarę stałą osobę, o której wspominaliście to mogę być to ja. Po pierwsze jestem maniakiem, po wtóre mam "plecak z planszówkami" Nie ważne, ile osób będzie się pojawiać, o ile będzie to więcej niż jedna osoba.
Zatem zadam pytanie jeszcze raz: czy pasują Wam niedzielne południa?


"But I don't want to go among mad people," said Alice.
"Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Offline

 

#21 2010-10-10 15:10:33

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Mi sie jednak wydaje że mój post coś wniósł, przynajmniej okresliłem moje stanowisko. Precyzując - mogę być w niedziele max do 14, co przy założeniu, że zaczniemy grać nie wcześniej niż o 12:30 daje jedną, góra 2 partyjki jakiejś planszówki. Sobota bardziej mi pasuje na dzień dzisiejszy,  co do godziny się nie wypowiadam bo każda mi pasuje. Tyle ode mnie.

Dziwnie sie czuje pisząć 2 posty jeden podrugim zawierający te same informację...

Offline

 

#22 2010-10-10 15:59:13

Monster

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Takie sprawy trzeba obgadać osobiście, najbliższy termin urodziny Doc-a

Offline

 

#23 2010-10-10 19:31:19

Szym

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Ustawienie godziny i dnia JEST ważne i jak sądzę obowiązkowe.
Po pierwsze - jeśli stwierdzimy, że spotykamy się o tej 12 w niedziele, to możesz z wyprzedzeniem planować swoje inne zajęcia by w TYM czasie być wolnym.
Po drugie - pamiętajcie, że mówimy o zajmowaniu części lokalu, jeśli nagle przyjdzie wam do głowy by wbijać się o 16tej, to mogę mieć dla was przykrą wiadomość... Wiadomo, im później, tym większy ruch. Jeśli wbijemy się tuż po otwarciu to i miejsce pewne i większa szansa na "prywatność" naszych zajęć.
Po trzecie - jeśli zorganizujemy się jakoś i zaczniemy robić to regularnie, to myślę, że można wtedy walczyć o jakieś "bonusy" z szefową lokalu. Niech kobieta zobaczy, że nam zależy, że potrafimy być konsekwentni - ustalając jedną porę pomożemy i jej i sobie. Może jakieś frytki gratis wpadną, czy inne piwko.

Odpowiadając na pytanie:
Jestem za niedzielą o 12.


Sprawa zasadnicza to myślenie, rozważał Garraty. Myślenie. Myślenie i samotność, bo nieważne, z kim spędzasz czas, na końcu jesteś sam.

Offline

 

#24 2010-10-10 20:04:31

Monster

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Akurat w tą niedzielę (17.10.2010) mam wolne i mogę być wpaść, ale często pracuję wtedy z oczywiście odpadam

Offline

 

#25 2010-10-10 20:05:58

Shaciu

Administrator

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Podsumowując mamy srakę. W sobotę Dominik nie może, w niedzielę Miras. Zgadzam się z Sajmonem, że stały dzień i godzina są niezbędne. Nie wiem, jak to rozwiązać.....


"But I don't want to go among mad people," said Alice.
"Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Offline

 

#26 2010-10-10 20:14:31

Shaciu

Administrator

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Przemyślałem temat i wydaje mi się, że jednak niedziela z dwóch powodów:
1. W sobotę Dominika nie byłoby wcale, w niedzielę Miras byłby przynajmniej na trochę.
2. Dominik mógłby być w każdą niedzielę (co nie oznacza, że będzie), a Miras w jedynie co drugą sobotę.


"But I don't want to go among mad people," said Alice.
"Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Offline

 

#27 2010-10-10 20:18:40

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Mamy demokrację, niech zadecyduje wiekszość...

Offline

 

#28 2010-10-10 20:23:46

Shaciu

Administrator

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Zapraszam zatem do nowego wątku z sondą.


"But I don't want to go among mad people," said Alice.
"Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Offline

 

#29 2010-10-10 20:27:53

Doc

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Ja jestem za nd i konkretną godz, może być 12.
Konkretny termin i miejsce jest potrzebne by właśnie zasejwować se wolne, jak to zaznaczył Szymon.

Offline

 

#30 2010-10-10 20:36:38

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mariaszkowe czary - mary

Chyba nie ma sensu robic sondy. Po postach widać że większość jest za niedzielą. I taki można dzień docelowo przyjąć.

Ostatnio edytowany przez Miras (2010-10-10 20:37:20)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muoteck.pun.pl zareklamujsie timik