O K M F

Ostródzki Klub Miłośników Fantastyki


#31 2010-11-07 11:08:23

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

Gadałem wczoraj z Markiem - moim tutejszym MG i popytałem go trochę jak prowadzi sesje na forum.
Informacje dla graczy wysyła na priva (odchacza jakąś tam opcje by informacje o przyjściu prywatnej informacji pokazywały się natychmiast - nie trzeba co chwila zaglądać czy dostało sie jakąś.)
Co do testów podczas działań graczy:
Po tym jak gracz opisuje swoje poczynania np:
"Maks Skrada się wzdłuż muru,wdrapuje się na pobliskie drzewo i przeskakuje na drugą strone muru" - MG wie że Maks nie ma wspinaczki a drzewo jest dość wysokie, wykonuje test i wypada 92 - gracz więc oblał wspinaczkę. MG edytuje teraz powyższego posta który wyglada teraz tak:
"Maks Skrada się wzdłuż muru, wdrapuje się na pobliskie drzewo, jednak źle ocenił swoje umiejętności. Będąc prawie na wysokości muru traci uchwyt i upada na ziemię boleśnie raniąc swoja rzyć"

Z tego co sie orientuję tylko Szaciu jako Admin może edytowac posty, ale może da rade nadać Docowi prawa do edycji postów graczy. Jeśli nie będzie takiej możliwości, Doc niech wyśle graczowi na priva jak ma zedytowac danego posta i z głowy.

Mam nadzieje że te informacje pomogą.

Offline

 

#32 2010-11-07 15:49:55

Doc

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

co do opisu sytuacji i testu to wlasnie tak mniej wiecej chcialem zrobic. Czyli ciecha mnie, ze tak sie wlasnie robi w cywilizowanym swiecie.

co do technikaliow.... to nie kumam. Przeciez i tak moge edytowac posty tak samo jak kazdy inny. Co to ten priv? Te prywatne wiadomosci? To jak sie je ma czyli gracz dostalby ode mnie prywatna wiadomosc to widac to gdzies na ekranie w trakcie sesji?

Offline

 

#33 2010-11-07 16:21:23

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

Chodziło mi o to że Szaciu może (chyba) edytować posty wszystkich użytkowników forum - jest administratorem. My możemy edytowac tylko nasze własne. I tak priv oznacza prywatne wiadomości...

Tak, mogę edytować posty (to pisałem ja - Shaciu ;P )

Offline

 

#34 2010-11-19 00:04:33

Doc

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

huuurrra!!! Wreszcie przełom! Mam wreszcie sprecyzowaną wizję i konkret na temat 3/5 BG . Widziałem już postać Wulfrika i właśnie wracam z narodzin Nayah i Maxa. Już coś wiem. No hoopaky, zostaliście wy, Schwert i Kel. Kiedy będziecie gotowi? Pomóc wam jakoś? Możem się jakoś zgadać i razem zrobić.

Offline

 

#35 2010-11-23 21:18:58

Doc

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

hmmm... wiecie... wasze ostatnie udzielanie się w przygódce było miesiąc temu...

Offline

 

#36 2011-01-20 13:18:42

Miras

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

No nie pora by ruszyć z kopyta z tą sesją? Poradziłem sobie z Wulfrikiem i już się udzieliłem.

Offline

 

#37 2011-01-21 14:05:04

Doc

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

Ooo to jednak udało ci się wrócić do oryginału? To fajosko! Będzie bez komplikacji. Witamy ponownie Wulfriku

Offline

 

#38 2011-04-10 10:17:45

 Desantnik79

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sesje w necie

Hmmm... Sluchajcie, gramy w cosik przez neta? Jest ktos chetny? Widze, ze moja przygodka chyba padla marna smiercia bo jakos szalu w odpowiedziach od poczatku nie bylo. No na sile ni ma co grac. Ale jak wam to nie lezy to moze w cos innego? Moze ktos inny poprowadzi cos innego? Jest ktos chetny? Ja moge grac, moge misiowac (stara sesje lub jakas nowa). Dajcie znac.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tapetowanie wrocław śmieszne dowcipy zaproszenia-slubne-za-1-zl.eu